Hotel Gewert

ul.Paczkowskiego 2

62-200 Gniezno

 

Tel. +48 61 428 23 75

E-mail: recepcja@hotelgewert.pl

Uroczystości

Zapraszamy Państwa do zorganizowania uroczystości rodzinnych, którym poświęcamy wiele uwagi, ponieważ to najcenniejsza wartość marki Hotel Gewert. Organizacja oraz obsługa imprez rodzinnych jak Wesela, Zaręczyny, Jubileusze, Komunie Święte, Chrzciny oraz Wieczory Kawalerskie i Panieńskie sprawia Nam niezwykłą satysfakcję. Podczas uroczystości szczególne znaczenie ma dobór odpowiedniej sali, karty menu, oprawy muzycznej oraz wystroju. Niejednokrotnie wykazaliśmy się kreatywnością w każdym z wyżej wymienionych elementów, dzięki czemu ważne wydarzenia w Państwa życiu rodzinnym będą jedyne i niepowtarzalne.

 

Pomimo ogromnego doświadczenia i prestiżu Naszego lokalu nie popadamy w rutynę i z równą starannością traktujemy duże jak i mniejsze imprezy. Naturalna obsługa zapewnia Państwu ciepłą rodzinną atmosferę podczas każdego organizowanego wydarzenia. Chętnie doradzimy Państwu podczas ustalania szczegółów imprezy, aby całość przebiegała płynnie i bez niepotrzebnego stresu podczas zabawy.

 

Dysponujemy trzema salami, każdą urządziliśmy w oryginalnym stylu, według różnych gustów, co daje Państwu dodatkowe możliwości wyboru według własnego gustu oraz charakteru.

 

Dodatkowo zapewniamy komfort ponieważ każda z sal ma niezależne wejście. Niezależność i wygoda to kluczowe słowa. Nigdy nie dzielimy sal tak zwanymi parawanami, więc Goście nigdy nie czują się wyobcowani. Dbamy o Państwa Gości oraz atmosferę jaka powinna panować na sali przez cały wieczór.

 

Ważny jest również wystrój Sali dlatego mają Państwo bezpośredni wpływ na na wybór dekoracji, kwiatów oraz dodatków. Jasne wnętrza i odpowiednie oświetlenie dopełniają reprezentacyjne wnętrza sal w Hotelu Gewert.

 

Dla każdej z uroczystości mogą Państwo wybrać dania z szerokiej listy potraw. Zawsze dążymy do perfekcji. Za perfekcję uważamy "gotować jak domu", dlatego wieloletnie doświadczenie odgrywa tu znaczną rolę. Zaspokoić gust wszystkich Gości na sali to Nasze zadanie. Dobierając zatem menu dobrze jest jeżeli znają Państwo, choć częściowo ulubione potrawy swoich Gości. Nie zawsze jest to możliwe ponieważ nie wszystko da się przewidzieć. W naszym  menu zachowaliśmy więc sporo tradycyjnych dań. Jednak przygotowaliśmy również wykwintne potrawy, które przygotujemy według własnych receptur, co gwarantuje oryginalny smak potraw i wyjątkowość naszej domowej kuchni.

 

Zapewnimy Państwu również oprawę muzyczną wszelkich wydarzeń rodzinnych. Współpraca między prowadzącym, a obsługą to niezauważalny przez wiele osób istotny element udanej zabawy. Rzadko DJ, lub orkiestra interesuje się kiedy podawane są posiłki, każdy pracuje niezależnie, co czasami negatywnie wpływa na atmosferę. Jako nieliczni mamy doświadczenie zarówno w gastronomi jak i prowadzeniu imprez rodzinnych, plenerowych i scenicznych przy współpracy z gwiazdami polskiej estrady. Zapewnimy Państwu naturalne prowadzenie imprezy, dobrą zabawę taneczną oraz oryginalne konkursy, które zaangażują Gości do aktywnego udziału w zabawie. Potrafimy dostosować się niemal do każdego gustu muzycznego. Naszym atutem jest również sprzęt, którego używamy do realizowania dźwięku oraz światła. Jesteśmy profesjonalistami i zawsze podchodzimy do obsługi z pasją i zaangażowaniem.