Hotel Gewert

ul.Paczkowskiego 2

62-200 Gniezno

 

Tel. +48 61 428 23 75

E-mail: recepcja@hotelgewert.pl

Hotel

Hotel Gewert to szczególne miejsce o rodzinnym charakterze. Obiekt usytuowany jest w malowniczej okolicy parku i jeziora zaledwie 15 minut drogi pieszej od zabytkowego centrum Starego Miasta Gniezna. Położenie sprzyja w realizowaniu rodzinnych planów urlopu, wypoczynku w podróży służbowej, a także organizowaniu imprez rodzinnych, eventów firmowych oraz konferencji i szkoleń.

 

Własny parking, bezpośredni podjazd pod Hotel, wspaniałe położenie w spokojnej dzielnicy miasta oraz dogodna lokalizacja względem głównych tras komunikacyjnych to istotne szczegóły wpływające na atrakcyjność oddalonego od śródmiejskiego zgiełku obiektu.

 

Nasz największy atut to miły i kompetentny personel, służący pomocą w każdej sytuacji. Nasz Hotel przystosowany jest do przyjęcia Gości starszych i niepełnosprawnych oraz najmłodszych podopiecznych szkół oraz grup turystycznych.

 

Jesteśmy otwarci na współpracę oraz realizowanie zleceń dla szerokiego grona Gości. Cenimy wartości takie jak szacunek, otwartość, serdeczność i troska o Gości. Doświadczenie, które nabyliśmy podczas sukcesywnej obsługi Gości, organizacji imprez okolicznościowych, muzycznych, a także plenerowych doprowadziło do zbudowania silnej, rekomendowanej przez wiele firm, Gości indywidualnych, oraz instytucji o ważnym znaczeniu społecznym marki z ponad 20 letnią tradycją.

 

Rozwój Naszej Firmy zapoczątkowało organizowanie imprez tanecznych dla szerokiego grona publiczności włącznie z występami artystów polskiej estrady.

 

Kolejnym etapem była budowa Hotelu i Restauracji, której dania zadowoliły najbardziej wymagających Gości.

 

Zrównoważony rozwój Hotelu oraz profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnej i fokusowej dopełniło naszą szeroką ofertę, dla Gości, którzy cenią udaną współpracę i realizowanie zysków własnych przedsiębiorstw. Osiągnęliśmy wiele sukcesów i pozytywnych opinii firm, które organizowały szkolenia w zakresie projektów Unii Europejskiej. Dziś Nasz Hotel obfituje w wiele innowacyjnych rozwiązań, które z pewnością umilą Państwu wypoczynek oraz pomogą w pracy.

 

Dobrze czujemy się podczas organizowania imprez rodzinnych, eventów oraz imprez firmowych. Dobra organizacja pracy, smaczna staropolska kuchnia i szerokie zaplecze gastronomiczne bez przeszkód pozwala Nam obsłużyć Państwa z należytą starannością. Naszym kolejnym atutem jest kameralnie lecz bogato urządzona Sala Muzyczna wyposażona w sprzęt renomowanych światowych producentów jak Bose, czy Martin. Dopełnieniem każdej imprezy jest wykwalifikowany prezenter muzyczny, który poprowadzi każdą imprezę rodzinną, czy firmową dając Państwu wiele radości i niezapomniane wspomnienia z pobytu w Hotelu Gewert.

 

Dzięki naszym Gościom i własnej pracy osiągnęliśmy wiele sukcesów. Dobry zespół współpracowników jest podstawą, aby wyróżniać się na na wymagającym rynku hoteli w Polsce. Ze starannością podchodzimy do obsługi Gości. Nasz obiekt z pewnością nie należy do przeciętnych, stylowo urządzone przestrzenne pokoje, doświadczenie, przygotowane według przeznaczenia sale, dobre towarzystwo to z pewnością nasze atuty. Praca dla Państwa sprawia nam wiele radości. Towarzyszy nam młodość, nowoczesność, wypracowana renoma oraz wiele lat tradycji. W dalszym ciągu czynimy wiele inwestycji, aby nieustannie podnosić standard usług w naszym Hotelu.

 

 

                                                                                                                                                Serdecznie Zapraszamy.

 

 

 

Galeria - Hotel